Legionovia Legionowo Gospodarze

krzych65

Utworzono:

01.09.2015

Mecz zakończony wymęczonym i skromnym zwycięstwem 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów w drugiej połowie zdobył Piotrek Rajchert. Spotkanie właściwie bez historii, typowy mecz walki, ale bez ostrej gry i złośliwości z obu stron. Dodatkowo skromna ilość kibiców zachowywała się wręcz idealnie - co na innych obiektach jest rzadko spotykane. Sympatyczna drużyna gości, po odejściu dwóch niezastąpionych do tej pory zawodników prezentowała się niestety słabiej niż dotychczas. Brak dobrych znajomych jeszcze z czasów Tęczy 34 Płońsk, jest ewidentny - środek boiska zdominowaliśmy całkowicie. Wynik spotkania niezbyt okazały, ale tylko dzięki bardzo dobrej postawie bramkarza z Płońska i niestety braku skuteczności naszych zawodników. Poza trzema zdobytymi punktami, może cieszyć ilość stwarzanych sytuacji podbramkowych.

Wiadomości (utwórz nową)